Služby

PÉČE O PODLAHY

 • PVC, CV, LINOLEUM, KAUČUK + SPORTOVNÍ PODLAHYZákladní hloubkové čištění, ošetřování, sanace a renovace elastických podlahovin. Ochranné polymerní nátěry, permanentní polyuretanové ochranné nátěry.Nátěry pro sport dle DIN 18032.
 • Barevná renovace podlahovin PU-COLOR Barevný systém PU-Color může být aplikován na všechny elastické podlahoviny – PVC, CV, LINOLEUM, KAUČUK – a také na lité podlahy cementové, epoxidové nebo polyuretanové. Téměř 2000 barev, neomezené možnosti grafiky, loga apod.
 • EPOXID a POLYURETAN – lité podlahyZákladní hloubkové čištění, renovace povrchu permanentními polyuretanovými nátěry
 • ESD a antistatické podlahyČištění a speciální ošetření, barevná renovace ESD podlah
 • Koberce a textilní podlahovinySuché extrakční čištění metodou Carpetlife, mokré čištění, šamponování, čištění padem z mikrovlákna, protišpinivá impregnace, antistatický nástřik.

PÉČE O KÁMEN A DLAŽBU

 • Přírodní a umělý kámen, beton, zámková dlažbaSpeciální hloubkové čištění, zpevňující penetrace, dlouhodobé paropropustné hydrofobní impregnace povrchu. Odstranění organických nečistot – řasy, mechy, plísně.
 • Mramor, žula, pískovec, vápenec, umělý kámen, kamenina, teraso, Cotto, kabřinec, cihla, betonŘešíme znečištěné povrchy, výkvěty, zabarvení okrajů spár, napadení plísní nebo řasami, skvrny, graffiti, kluznost podlahy, šmouhy po nevhodném čištění, matné,opotřebené kameny atd.
 • Keramika, kamenina, dlažby, obkladyIntenzivní čištění a hydrofobní impregnace povrchu.
 • Antigraffiti – ochranné impregnacePro fasády, beton, plasty, kovy, dřevo apod. Permanentní antigraffity ochrana.
 • Sklo, zrcadla a skleněné povrchy v interiéruČištění a hydrofobní impregnace povrchu s dlouhodobým účinkem
 • Plasty, plastové povrchy, akrylátové skloČištění a hydrofobní impregnace povrchu s dlouhodobým účinkem

OCHRANA PARKET A KORKU

 • Dřevěné a korkové podlahy - lakovanéČištění a ošetřování lakovaných podlah, renovace povrchu laku.
 • Sportovní a dřevěné palubovky Čištění a ošetřování sportovních podlah, renovace lakovaného povrchu, lajnování.
 • Dřevěné a korkové podlahy - olejované nebo voskovanéČištění a ošetřování olejovaných a voskovaných podlah, renovace oleje, doolejování povrchu, ošetřování a aplikace ochranných nátěrů včetně zalešťování.
 • Laminátové podlahyImpregnace spár a intenzivní sprejové čištění povrchu.
 • Dřevěné a korkové podlahyZákladní lakování, vrchní laky akrylátové, vrchní laky polyuretanové, lakování sportovních palubovek. Renovace lakovaných povrchů. Aplikace přírodního oleje, voskového oleje, tvrdého voskového oleje, barevných olejů, kombinovaných povrchových úprav.

DESIGNOVÉ DEKORACE PODLAH

MOKRÉ I SUCHÉ ČIŠTĚNÍ KOBERCŮ, ČALOUNĚNÍ

KALKULACE

Nechte si zdarma vypracovat kalkulaci. Vyčištění vzorku přímo u Vás.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Účelem vyplnění a odeslání tohoto formuláře je zrychlení a zjednodušení komunikace s Vámi.

Společnost SCRUB s.r.o. chrání poskytnuté osobní údaje v souladu s předpisy ČR a EU (GDPR).

Ochrana osobních údajů
Přístupem na tyto stránky, jejich používáním a/nebo poskytnutím svých osobních údajů potvrzujete, že souhlasíte se shromažďováním a zpracováním osobních údajů ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb, o ochraně osobních údajů a s účinností od 25.5.2018 Obecného nařízení Evropského parlamentu a rady (EU) 2016/679, o ochraně osobních údajů (GDPR), za účelem vyřízení Vaší objednávky, dotazu či jiné služby poskytované na těchto webových stránkách. Souhlas je poskytován na dobu do jeho odvolání. Provozovatel webových stránek jedná zcela v souladu s právními předpisy a Vámi poskytnuté osobní údaje budou dle zákona zabezpečeny a použity pouze pro realizaci poskytovaných služeb nebo v případech, kdy to provozovateli bude ukládat nebo umožňovat zákon.

Vaše osobní údaje v žádném případě provozovatel neposkytne v jakékoli podobě třetí straně. Vaše osobní údaje budou využity výhradně za účelem realizace objednávky, dotazu či jiné služby a slouží také pro vyhotovení daňového dokladu, identifikaci Vaší platby bankovním převodem nebo ke správnému vyúčtování Vaší objednávky. Pokud využijete své právo a písemně vyjádříte svůj nesouhlas s evidencí svých osobních údajů, v takovém případě provozovatel webových stránek tyto údaje odstraní ze své databáze v nezbytně nutném rozsahu.

Po odeslání formuláře Vás budeme kontaktovat telefonicky nebo prostřednictvím e-mailu.