STROJOVÉ GENERÁLNÍ
ČIŠTĚNÍ PODLAH

K úspěšnému generálnímu čištění podlah používáme speciální stroje v kombinaci s účinnou chemií. Umění zvolit správnou techniku a chemii nám zajistí opravdu kvalitní hloubkové vyčištění podlah. Všechny vyčištěné povrchy poté neutralizujeme a následně ošetříme. Vyčistit navíc dokážeme nejrůznější typy povrchů.


POLYMERICKÉ VOSKY

Vosky jsou určeny ke zlepšení celkového vzhledu a prodloužení životnosti podlah typu linoleum, marmoleum a ostatních PVC krytin.

Vosk má protiskluzové vlastnosti, a tudíž je jeho použití vhodné naprosto kdekoli, zejména pak v budovách s velkým zatížením jako jsou veřejné budovy, školy a nemocnice.

Voskem ošetřená podlaha má dlouhodobě atraktivní vzhled, méně se špiní a snadno se udržuje v čistém stavu.

IMPREGNACE

Využívá se k ochraně povrchu porézních a částečně porézních materiálů, keramických a kamenných podlah a obkladů stěn.

Impregnace proniká do pórů a vytváří tenký film, který chrání povrch před tvorbou vápenných usazenin a zvyšuje jeho odolnost proti nečistotám. Takto ošetřené povrchy se snadněji udržují v čistotě, dlouhodobě se zlepšuje vzhled povrchu, ošetření působí také jako prevence vzniku skvrn (například od vína nebo kávy) a usnadňuje odstraňování graffiti.

Vhodný pro savé materiály jako žula, mramor, pálená cihla, přírodní kámen, kabřinec, břidlice.
ČIŠTĚNÍ KOBERCŮ
A ČALOUNĚNÍ

Čištění provádíme extrakční metodou, popřípadě s pomocí diskového stroje u velmi znečištěných ploch.

Mimo kobercových ploch se zabýváme také čištěním sedacích souprav a čalounění, a to i přímo u Vás doma nebo ve Vašem vozidle.


PORADENSKÁ ČINNOST

Rádi Vám také poskytneme poradenskou činnost, provedeme školení pracovníků úklidu a pomůžeme s optimalizací nákladů na úklid.
KALKULACE

Nechte si zdarma vypracovat kalkulaci. Vyčištění vzorku přímo u Vás.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Účelem vyplnění a odeslání tohoto formuláře je zrychlení a zjednodušení komunikace s Vámi.

Společnost SCRUB s.r.o. chrání poskytnuté osobní údaje v souladu s předpisy ČR a EU (GDPR).

Ochrana osobních údajů
Přístupem na tyto stránky, jejich používáním a/nebo poskytnutím svých osobních údajů potvrzujete, že souhlasíte se shromažďováním a zpracováním osobních údajů ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb, o ochraně osobních údajů a s účinností od 25.5.2018 Obecného nařízení Evropského parlamentu a rady (EU) 2016/679, o ochraně osobních údajů (GDPR), za účelem vyřízení Vaší objednávky, dotazu či jiné služby poskytované na těchto webových stránkách. Souhlas je poskytován na dobu do jeho odvolání. Provozovatel webových stránek jedná zcela v souladu s právními předpisy a Vámi poskytnuté osobní údaje budou dle zákona zabezpečeny a použity pouze pro realizaci poskytovaných služeb nebo v případech, kdy to provozovateli bude ukládat nebo umožňovat zákon.

Vaše osobní údaje v žádném případě provozovatel neposkytne v jakékoli podobě třetí straně. Vaše osobní údaje budou využity výhradně za účelem realizace objednávky, dotazu či jiné služby a slouží také pro vyhotovení daňového dokladu, identifikaci Vaší platby bankovním převodem nebo ke správnému vyúčtování Vaší objednávky. Pokud využijete své právo a písemně vyjádříte svůj nesouhlas s evidencí svých osobních údajů, v takovém případě provozovatel webových stránek tyto údaje odstraní ze své databáze v nezbytně nutném rozsahu.

Po odeslání formuláře Vás budeme kontaktovat telefonicky nebo prostřednictvím e-mailu.